NORDIC WALKING

NORDIC WALKING TO SPACER NORDYCKI (w dosłownym tłumaczeniu). Jest to spacer z kijami, dzięki którym marsz jest intensywniejszy i angażuje ok. 90% naszego układu mięśniowego (ok.600 mięśni). Powoduje mniejsze zmęczenie niż zwykły marsz w takim tempie, za to spalamy dwukrotnie więcej kalorii (ok.400-500kcal) niż podczas zwyczajnego spaceru Powstał w krajach skandynawskich ale w ostatnich latach stał się bardzo popularny w Niemczech, Szwajcarii i Austrii.

  • Podczas godzinnego treningu nordic walking utrzymujemy cały czas tempo Fat Burner (SPALANIA TKANKI TŁUSZCZOWEJ) dzięki czemu spalimy ok. 400-500 kcal. Dla porównania, tradycyjny marsz pozwala spalić tylko 280 kalorii.
  • W spacer z kijami zaangażowanych jest aż 90 proc. mięśni! To niewątpliwie jedyna forma aktywności, która mobilizuje tyle mięśni naraz.
  • Podczas godzinnego spaceru z kijkami mamy szansę przejść 7–10 kilometrów, bez nich tylko 3–4. Choć faktyczny wysiłek będzie znaczny, ten odczuwany przez nas – o wiele mniejszy.

DLA KOGO POLECAMY NORDIC WALKING ?

  • osobom pragnącym poprawić swoją sylwetkę oraz pozbyć się nadwagi – redukuje zbędne kilogramy i tkankę tłuszczową. W połączeniu ze zdrową dietą doskonale modeluje ciało;
  • osobom z problemami zdrowotnymi – jest pomocny w łagodzeniu m.in. dolegliwości stawowych;
  • osobom narażonym na stres – likwiduje napięcie w obrębie ramion i karku;
  • kobietom w ciąży – zapewnia sprawność poprzez wzmocnienie muskulatury ciała;
  • osobom starszym – jest bezpieczną formą aktywności, połączonej ze spędzaniem czasu na świeżym powietrzu
  • młodzieży – pozwala na poprawienie kondycji fizycznej oraz koordynacji ruchowej; jest doskonałym treningiem ogólnorozwojowym

Ogromną zaletą tej formy ruchu jest brak przeciwwskazań do treningu. Bez obaw mogą go uprawiać , mężczyźni, kobiety,osoby starsze, osoby wymagające uaktywnienia aparatu ruchowego, młode, wysportowane oraz nie mające czasu na żadną aktywność fizyczną.

ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA WSZYSTKIE OSOBY, KTÓRE PRAGNĄ SCHUDNĄĆ, ZRELAKSOWAĆ SIĘ, WZMOCNIĆ MIĘŚNIE, SERCE, POPRAWIĆ KONDYCJĘ FIZYCZNĄ, KTÓRE CHCĄ WYJŚĆ Z DOMU I ZROBIĆ COŚ DLA SIEBIE!!!

PROWADZIMY RÓWNIEŻ ZAJĘCIA DLA FIRM, GRUP ZORGANIZOWANYCH ORAZ INDYWIDUALNE POTRZEBNE SĄ TYLKO CHĘCI, MOTYWACJA I UŚMIECH NA TWARZY!!

ZAPEWNIAMY SPRZĘT NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI!!

ZAPEWNIAMY SPECJALISTYCZNE KIJE FIRMY ,,LEKI”, NIEZBĘDNE DO UPRAWIANIA ,,NORDIC WALKING”.

REZERWACJA MIEJSC TELEFONICZNIE.